Fini

60 yılı aşkın tecrübesi, 1300 çalışanı ve beş üretim tesisi ile Fini, dünyanın önde gelen hava kompresörü üreticisidir.

Yüksek kalite standartları, yenilikçi ürünlere yönelik sürekli araştırma, geliştirme düzenli yatırım ve müşteri ihtiyaçlarına özel ilgi, FINI’yi ve ürünlerini her zaman pazarda öne çıkaran değerlerdir: dünya çapında 120 ülkede 10 milyon kompresör ile günlük olarak üretim süreçlerine dahil olan ve basınçlı hava sistemlerinde endüstrilerin ve uzmanların çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan; kalite, dayanıklılık ve güvenilirlik ile eşanlamlı olan Fini, her şeyden önce endüstriyel basınçlı hava kompresörü ekipmanı için standartları belirleyen sektörün önde gelen firmalarındandır.

Shamal

SHAMAL 50 yılı aşkın süredir piyasada olan SHAMAL markası, müşteri ve pazar taleplerini karşılamak için, ürün özelleştirmesi ve önerdiği çözümler konusunda en üst düzeyde olmak üzere, sektörde biriken geniş tecrübeyi sürekli yeniliklerle buluşturuyor.

Tüm SHAMALkompresörleri, FINI NUAIR International Group’un üretim sahalarında tasarlanır, oluşturulur ve test edilir: üretim sürecinin her aşamasında yüksek düzeyde kalite garantisi sunar.. SHAMAL imzalı kompresör üretimi, made in Italy çalışkanlığının, tutkusunun ve uzun süredir edindiği tecrübenin mükemmel bir sonucunu temsil ediyor.

FSN

Hava kalitesine yatırım: FSN QUALITY AIR çeşitli hava arıtma ürünlerinin üretimi ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmış bir markadır. FSN basınçlı hava kullanım alanları; basit atölyeden büyük sanayiye  ve laboratuvarlara kadar farklı  pek çok alının ihtiyaçları doğrultusunda geniş bir ürün yelpazesi sunar

ROTORCOMP

Petrol enjeksiyonlu hava, gaz uçlarının ve kompakt ünitelerin dünya pazarına en büyük tedarikçilerinden biridir. Temel yetkinliklerimiz ile , yağ enjeksiyonlu vidalı kompresörlerin araştırılması, tasarımı, üretimi ve satışına odaklanarak, ürünlerimizi OEM müşterilerine sunuyoruz .

Bağımsız ve özel olarak tutulan BAUER Grubu’na bağlı olarak, tüm dünyada 60’tan fazla ülkedeki müşterilerine güçlü ve güvenilir destek sağlayan , sadık bir ortağız. Almanya’nın güneyinde Münih’e yakın bir konumda bulunan son derece gelişmiş fabrikamızla dünya standartlarında ürün kalitesini ve güvenilirliğini garanti ediyoruz.


size ayrıcalık sunar

  • Etkin ve çözüm odaklı yaklaşım.

  • Güvenilir hizmet anlayışı.

  • İnovatif çözümler.

  • Avrupa kalitesinde uygun fiyat.
  • Takım ruhu ve azim