Basınçlı havadan oksijen gazı ayrıştırmasında PSA teknolojisi uygulanmaktadır. PSA teknolojisi sayesinde 0,5 – 385 Nm3/h kapasitede %90 – %95 saflık aralığında oksijen gazı üretebilirsiniz. Oksijen Jeneratörlerimiz; modern PSA teknolojisi ile güvenilir, sürdürülebilir ve uygun maliyetli oksijen gazı kaynağınızdır. Oksijen jeneratörlerimiz oksijen gazının ihtiyaç olduğu her sektörde kullanılmaktadır. Sürdürülebilir, verimli ve kârlılığa değer veren şirketler için çok önemli bir seçenektir.

Yerinde oksijen jeneratörleri ile profesyonel oksijen üreticisi olmanızı sağlamaktadır. Oksijen gazını kendiniz üretin. Kesintisiz Oksijen gazını düşük maliyetler ile sahip olunuz. Her zaman, her yerde profesyonel ve sürdürülebilir saflıkta oksijen üretin. Üretiminize uygun saflıkta; ihtiyacınız olan miktarda oksijen gazı üretebilirsiniz. Düşük hava tüketimi ve minimum maliyet ile işletme giderlerinden kurtulabilirsiniz.

Mini Model Oksijen Jeneratörü

Mini Model Oksijen Jeneratörü ideal kapasite kullanımı sayesinde enerji maliyetini azaltır, gerçek bir tasarruf sağlar. Mini Model Oksijen Jeneratörü size kompakt bir yapı sunar ve böylece konteynır çözümlerinde idealdir. Tüm modellerde aynı bileşenler kullanıldığı için, yedek parçalar tüm modellerde aynıdır. Bu da sınırlı yedek parça yönetimi, kolay bakım ve servis hizmeti sağlar.

Kataloğa Göz Atın

Modüler Model Oksijen Jeneratörü

Oksijen gazı tüketiminiz arttığında modüler dizayn size ekonomik ve ideal imkanlar sunar. PSA modüllerinin sayısı basitçe modüller ekleyerek çoğaltılabilir. Modüler dizayn; İdeal kapasite kullanımı sayesinde enerji maliyetini azaltır, gerçek bir tasarruf sağlar. Modüler dizayn size kompakt bir yapı sunar ve böylece konteyner çözümlerinde idealdir. Tüm modellerde aynı bileşenler kullanıldığı için, yedek parçalar tüm modellerde aynıdır. Bu da sınırlı yedek parça yönetimi, kolay bakım ve servis hizmeti sağlar.

Kataloğa Göz Atın

İkiz Kule Oksijen Jeneratörü

Kule Tipi PSA Jeneratörleri yüksek oksijen tüketimi olan işletmeler için tasarlanmıştır. Ağır çalışma koşullarına dayanacak formda imal edilirler. modüler nitrojen jeneratörleri ile karşılaştırıldığında temel farklar;

  • Boyutu daha büyüktür
  • İmalat Çeliği Moleküler Elek Tankları
  • Kapasite artırımı
Kataloğa Göz Atın