Maksimum performans ve kesintisiz nitrojen üretilmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Üstün teknoloji ile üretilmiştir. Psa (pressure swing adsorption – basınç salınımlı emilim ) prosesi ile çalışır. Psa tipi azot jeneratörü azotu basınçlı havadan üretir. Havanın %78’ini oluşturan azot molekülleri karbon moleküler elek (cms) adlı madde vasıtasıyla oksijen ve argondan ayrıştırılarak saf azot elde edilir. %100 purity control teknolojisi ile üretilmiştir.

Azot (nitrojen) jeneratörlerimiz; özgün tasarımı ve üstün teknolojisi ile piyasadaki diğer azot jeneratörlerine kıyas ile daha az basınçlı hava kullanmaktadır. Sürdürülebilir, verimli ve maksimum saflıkta daha fazla azot üretir. İşletme ve bakım maliyetleri çok düşüktür. Psa prensipli azot (nitrojen) jeneratörlerimizin yanında kroyejenik likit azot gazı üretim sistemleri çözümlerimiz de bulunmaktadır.

Mini Model Nitrojen Jeneratörü

Mini model nitrojen jeneratörü ideal kapasite kullanımı sayesinde enerji maliyetini azaltır, gerçek bir tasarruf sağlar. Mini model nitrojen jeneratörü size kompakt bir yapı sunar ve böylece konteynır çözümlerinde idealdir. Tüm modellerde aynı bileşenler kullanıldığı için, yedek parçalar tüm modellerde aynıdır. Bu da sınırlı yedek parça yönetimi, kolay bakım ve servis hizmeti sağlar.

Kataloğa Göz Atın

Modüler Model Nitrojen Jeneratörü

Nitrojen gazı tüketiminiz arttığında modüler dizayn size ekonomik ve ideal imkanlar sunar. PSA modüllerinin sayısı basitçe modüller ekleyerek çoğaltılabilir. Modüler dizayn; İdeal kapasite kullanımı sayesinde enerji maliyetini azaltır, gerçek bir tasarruf sağlar. Modüler dizayn size kompakt bir yapı sunar ve böylece konteyner çözümlerinde idealdir. Tüm modellerde aynı bileşenler kullanıldığı için, yedek parçalar tüm modellerde aynıdır. Bu da sınırlı yedek parça yönetimi, kolay bakım ve servis hizmeti sağlar.

Kataloğa Göz Atın

İkiz Kule Nitrojen Jeneratörü

Kule Tipi PSA Jeneratörleri yüksek oksijen tüketimi olan işletmeler için tasarlanmıştır. Ağır çalışma koşullarına dayanacak formda imal edilirler. modüler nitrojen jeneratörleri ile karşılaştırıldığında temel farklar;

  • Boyutu daha büyüktür
  • İmalat Çeliği Moleküler Elek Tankları
  • Kapasite artırımı
Kataloğa Göz Atın